Hakkımızda

    Şu anda buradasınız!-
  • Anasayfa
  • -Hakkımızda

// Hakkımızda

İzmir'in en iyi Tamir Hizmetini Sunuyoruz...

Yağmur Otomotiv, kurulduğu günden beri amacı her zaman müşterilerine en özel, en kaliteli ve en dürüst hizmeti sağlamaktır.
Yaklaşık 400m² kullanım alanına sahip üç katlı binasının içerisinde aracınızın her türlü tamir, bakım, kaporta, boya ve elektrik işlerini yaptırabilirsiniz.
Gerçekleştirilen tüm işlemler hakkında ustalarımızdan birebir bilgi alışverişinde bulunabilirsiniz. En öncelikli amacımız müşterimizin konforudur.
Eğer aracınızı sanayiye getirecek kadar vaktiniz yoksa aracınızı istediğiniz yerden alıyoruz, tamir edip tekrar istediğiniz yere bırakıyoruz.
Her şey sizin rahat etmeniz için.

  • İhtiyaçlarınıza göre özelleştirilmiş özel hizmetler
  • %100 çevre dostu kimyasallar
  • Tüm araç ekipmanlarını ve çözümlerini tedarik ediyoruz

Bizi 7/24 arayın.

0 232 332 25 30 ve 0 544 624 26 78

// NEDEN BİZ

Size En iyi hizmeti sağlayan Oto Tecrübesi...

Yağmur Otomotiv, kesintisiz olarak oto tamir hizmeti veriyoruz. Bilgisayarlı tarama sistemlerimiz sayesinde aracınızın beynine erişip aracınızdaki bütün hataları ve arızaları görebiliyoruz. Arıza tespitini yaptıktan sonra alanlarında uzman tecrübeli ustalarımız aracınızdaki tüm sorunları mümkün olan en kalıcı şekilde çözüyor. Yağmur Otomotiv, olarak amacımız müşterilerimize en özel ve en kaliteli hizmeti sağlamak. Bu misyonumuzdan dolayı da müşterilerimize en kaliteli ve en iyi hizmeti sağlayacak olan ustalarla birlikte çalışıyoruz.

Yıllık Bakım Paket Planlarımızı KEŞFEDİN

// USTALARIMIZ

Alanında Uzman Ustalarımız

Ali İslam
Yağ Değişim
Nasuh Bulangil
Kaporta

// TEKLİFİMİZ

Tüm hizmet kategorilerimizde size teklifimiz var!

İzmir'nin En Tecrübeli Ustaları Yağmur Otomotiv, olarak amacımız müşterilerimize en özel ve en kaliteli hizmeti sağlamak. Bu misyonumuzdan dolayı da müşterilerimize en kaliteli ve en iyi hizmeti sağlayacak olan ustalarla birlikte çalışıyoruz. Oto tamir servisimizde çalışan tüm ustalarımız Kayseri'nin en tecrübeli ve en kaliteli ustalarındandır. Aracınızla ilgili her türlü sorunu siz daha anlatmaya başlamadan çözebilirler. Elektronik, mekanik, kaporta gibi farklı farklı alanlarda uzman olan ustalarımız aracınızı ilk günkü performansına çevirecektir.

Özel hizmetler Teklif

Yıllık bakım hizmetlerinde sizler için oluşturduğumuz tekliflerimizi değerlendirmenizi önemle rica ediyoruz.

3500

+

Mutlu Müşteriler

724

+

7/24 Bize Ulaşın

3500

+

Güvenli Hizmet

10

+

Yarışma Kupası