Misyon

Misyonumuz

Hedefimiz
Yağmur Otomotiv olarak hedefimiz, her marka ve model araca dünya kalite standartlarında ve güvenilir servis bakım, onarım ve kaza hasarını gideren hizmetini vermektir.
Amacımız
Yağmur Otomotiv Teknik Servis iş potansiyelini arttırmak, imajını yenilemek daha geniş müşteri kitlelerine hitap eder duruma getirmek suretiyle gelir seviyelerini arttırmak, rekabet gücü yüksek bir sistem yaratmaktır.
* Yeni jenerasyon araçların bakım ve onarımlarının, yedek parça teminlerinin orijinal, eşdeğer ve alternatif yedek parça olarak otomobil kullanıcılarının bütçelerine uygun hizmet veren alternatif bir pazar oluşturmaktır.
* Otomobil tamir bakım piyasasında, otomobil kullanıcısına alternatif bir pazar seçeneği oluşturarak, resmi ve özel servisler ile rekabet edebilir hale getirmek ve devamlılığını sağlamak,
* Otomobil kullanıcısının ihtiyaç duyduğu, bütçesine uygun alternatif bakım ve onarım hizmetini, orijinal, eşdeğer ve alternatif yedek parçayı sağlayabilir bir pazar ortamını oluşturmak, Servisimizi, eğitimli personel ve üst düzey teknik donanım ile yeni jenerasyon elektromekanik araçlara hitap eder hale getirerek daha geniş bir müşteri kitlesine ulaşabilir hale getirmek.

// HİZMETLERİMİZ

En Son Çevrimiçi Hizmetlerimiz

MOTOR BAKIM HİZMETİ
95%
ELEKTRİK HİZMETİ
85%
KAPORTA HİZMETİ
75%